(+420) 608 044 849

img

Naše služby jsou určeny pro klienty všech věkových kategorií, muže i ženy. Nabízíme komplexní služby od klasických, relaxačních či speciálních masáží a zábalů přes přístrojové lymfodrenáže, ošetření pleti radiofrekvencí, solárium, až po výživové poradenství včetně individuální analýzy tělesného tuku a svalů a sestavení speciálního osobního jídelníčku.

ÚVOD

V dnešní uspěchané době slyšíme ze všech stran stížnosti na nezdravý životní styl a s tím spojované civilizační nemoci a škodlivé návyky. Většina z nás se snaží tyto negativní dopady civilizace na náš osobní život a zdraví přinejmenším zmírnit.

Chtěli bychom Vám s tímto problémem trochu pomoci a proto v červenci 2014 pro Vás otevíráme nový masážní a regenerační salon ve Valašském Meziříčí, v ulici Na Mlynářce, v objektu bývalé restaurace Alfa.

Naší snahou je zajistit Vám klid, pohodu, relaxaci, odpočinek, odbourat stres a načerpat nové síly do každodenního života v novém příjemném prostředí. Samozřejmostí je osobní přístup ke každému.

Přijďte vyzkoušet naše služby. Bude se Vám věnovat odborně vyškolený a vstřícný personál tak, aby co nejlépe splnil Vaše očekávání a pomohl Vám lépe se vyrovnat s nástrahami dnešního uspěchaného života.

Těšíme se na Vás kolektiv salonu Alfa Relax