Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

img

Naše služby jsou určeny pro klienty všech věkových kategorií, muže i ženy. Nabízíme komplexní služby od klasických, relaxačních či speciálních masáží a zábalů přes přístrojové lymfodrenáže, ošetření pleti radiofrekvencí, solárium, až po výživové poradenství včetně individuální analýzy tělesného tuku a svalů a sestavení speciálního osobního jídelníčku.

ÚVOD

V dnešní uspěchané době slyšíme ze všech stran stížnosti na nezdravý životní styl a s tím spojované civilizační nemoci a škodlivé návyky. Většina z nás se snaží tyto negativní dopady civilizace na náš osobní život a zdraví přinejmenším zmírnit.

Naší snahou je zajistit Vám klid, pohodu, relaxaci, odpočinek, odbourat stres a načerpat nové síly do každodenního života v novém příjemném prostředí. Samozřejmostí je osobní přístup ke každému.

Přijďte vyzkoušet naše služby. Bude se Vám věnovat odborně vyškolený a vstřícný personál tak, aby co nejlépe splnil Vaše očekávání a pomohl Vám lépe se vyrovnat s nástrahami dnešního uspěchaného života.

Najdete nás ve Val.Meziříčí, Na Mlynářce 128/6, v objektu bývalé restaurace Alfa.

Těšíme se na Vás kolektiv salonu Alfa Relax