Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Exotické masáže

Luxusní a byliné masáže, bambusové masáže, ale i Havajské masáže Lomi Lomi a filipínské či thajské masáže.

Bambusová masáž

Bambusová masáž

Bambusová masáž patří k novinkám ve světě wellness a relaxace. Má vynikající uvolňující, zklidňující, reflexní a lymfatické účinky. Funguje podobně jako lymfatická masáž.

Je vhodná jak pro muže, zejména  sportovce neboť stimuluje nervová a svalová vlákna, tak i pro ženy, které uvítají její blahodárný vliv zejména na celulitidu a otoky.

K masáži celého těla se využívají bambusové tyče a originální bambusový olej, který má vyživující, obnovující, regenerační a hojivé vlastnosti, dodává pružnost pokožce a léčí strie.

Masáž odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Má kosmetické účinky i v oblasti obličeje (odstraňuje tzv. druhou bradu, drenážuje obličej). Pokožka je po této masáži pružnější, hebčí a zářivější. Po masáži se na pokožku aplikuje bambusový krém, který má velmi blahodárné účinky na pokožku.

Masáž není vhodná:
 • pro velmi štíhlé osoby
 • při křečových žilách
 • těhotenství
 • žaludečních potížích
 • zánětech
 • srdečních problémech

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž Lomi Lomi

Masáž samotná je založena na technikách použití prstů, dlaní a hlavně loktů a předloktí. Celotělová masáž trvající 120 min je neskutečným zážitkem.

Důležitá je především rytmika a energičnost pohybů. Někteří klienti přirovnávají pohyby k lehkým mořským vlnám přecházejícím přes jejich tělo. Masírováno je celé tělo, především záda, ale také stehna, kyčle, paže, šíje, krk. Osoba ležící na lehátku není strnulým objektem, ale živou bytostí vracející se do harmonické rovnováhy. Pomáhají tomu také aromatické, esenciální oleje a především kokosové mléko. Svoje důležité místo má také jemná, uklidňující hudba.

Na Havajských ostrovech za starých časů tato technika trvala i několik dní a byla považována za významný rituál. Dnešní masážní salóny nabízí havajskou masáž Lomi-Lomi ve zkrácené době, 60 – 120 minut. I tak ale masáž lomi-lomi patří mezi nejdelší a nejintenzivnější masážní techniky.

 • odstraňuje bolest ve svalech a kloubech
 • podporuje proudění krve a mízy, zabraňuje působení škodlivých látek uvnitř těla
 • napomáhá detoxikaci organismu
 • urychluje hojení a uzdravování při výskytu křečových žil, bolestivých modřin nebo otevřených ran, při kožních infekcích nebo popáleninách, po operacích a skvěle účinkuje i během těhotenství
 • navozuje harmonii těla i ducha, tedy odstraňuje napětí, únavu a stres. Havajská masáž Lomi-Lomi odplavuje z těla černé myšlenky a přináší dobrou náladu a uvolnění

Indická masáž hlavy (antistresová)

Indická masáž hlavy (antistresová)

Indická masáž hlavy je starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik se uvolní u klienta oblast hlavy, ramen a šíje. Navodí se pocit klidu a psychické pohody.

Zbavuje stresu, napětí, odstraňuje migrény, okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Je vhodná pro všechny věkové kategorie.

 

Marocká masáž

Marocká masáž

Tato orientální masáž uvolňuje svalové a emoční napětí, stimuluje nervový a lymfatický systém.

Arganový olej má mnoho blahodárných účinků v péči o pleť: silný antioxidační efekt, díky vitamínu E a skealenu - ideální proti stárnutí pleti

Hluboko hydratuje a vyživuje - sametově hebká pokožka

Podpora tvorby kolagenu, pomáhá léčit ekzémy a akné, sluneční popáleniny a podrážděnou pokožku.