Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Manikúra a pedikúra

V našem salonu ve Valašském Meziříčí pro Vás nabízíme i služby v oblasti manikúry a pedikúry - profesionální manikúrou a pedikúrou docílíme především toho, aby Vaše nohy a ruce byly zdravé, bez otlaků a různých kožních onemocnění.

Manikúra a nehtová modeláž

V našem salonu Alfa Relax se Vám snažíme nabízet kvalitní a komplexní služby, proto je rozšiřujeme o manikúru a nehtovou modeláž.

Suchá manikúra - je kosmetická procedura, při níž dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí.

P-Shine - nejstarší japonská manikúra, velice oblíbená metoda úpravy a výživy přírodních nehtů. Díky křemíku, včelímu vosku, mateří kašičky, parafínů, glycerinu, panthenolu a vitamínů A,E,H se nehtové lůžko zpevní, vyživí, dodá lesk a chrání nehet před nepříznivými vlivy, působí jako prevence proti lámání a třepení nehtů. Jedná se o čistě přírodní techniku. Je určen jak pro ženy, tak i pro muže.

Modeláž nehtů - díky této metodě budou vaše ruce jednoduše krásné, nehty se mohou prodloužit, zpevnit, nazdobit, tak, jak si jen budete přát! Pokud jsou přírodní nehty kvalitní, není třeba aplikovat umělé tipy, stačí jen nanést gel na přírodní nehty. Doporučujeme doplňovat každé 3 až 4 týdny, dle odrostů a přání zákazníků.

Dále nabízíme, peelingy, masky na ruce a parafínové zábaly.

 

 

Pedikúra

V našem salonu ve Valašském Meziříčí pro Vás nabízíme i služby v oblasti pedikúry - profesionální pedikúrou docílíme především toho, aby Vaše nohy byly zdravé, bez otlaků a různých kožních onemocnění. Zároveň se v příjemném prostředí dokonale uvolníte a zrelaxujete.

 

 Součástí každého ošetření je lázeň nohou se speciálními přísadami na zvláčnění a změkčení pokožky. Poté pomocí skalpelu odstraníme zrohovatělou pokožku a otlaky, zkrátíme, upravíme nehty, vyčistíme nehtové valy. Poté provedeme masáž chodidel výživným a zvláčňujícím krémem a dále upravujeme a zdobíme nehty dle přání zákazníka. Dopřejte úlevu svým nohám a nechte se hýčkat.