Nastavení cookies

Tyto webové stránky používají cookies, abychom zajistili, že získáte to nejhodnotnější na našich webových stránkách. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím se vším".

Solárium

Solárium je technické zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením (umělým „horským sluncem“). Obvykle se používá z kosmetických důvodů pro navození tmavého zbarvení kůže podobného jako při opalování na slunci.

U nás můžete využít solárium LUXURA 520 SLI od předního německého výrobce značkových solárií.

UV –záření –sluneční světlo se skládá z krátkovlnných až dlouhovlnných paprsků,z nichž vlastně jen střední vlnové délky jsou viditelné jako denní světlo.Infračervené a ultrafialové záření je pro lidské oko neviditelné.

UV záření můžeme rozdělit na tři skupiny:UV-A,UV-B,a UV-C.UV-C záření škodí lidskému tělu, naštěstí však na zemský povrch nedopadá, protože je zadržováno ozonovou vrstvou.Pouze UV-A a UV-B paprsky dopadají na zem.

Při správném a přiměřeném slunění i při používání solária jsou prokázány zdraví prospěšné účinky a vysoce převyšují riziko vzniku rakoviny kůže.

Důležité je u každého jednotlivce určit typ pleti. Lidé se světlou pletí se na slunci rychle spálí, proto je třeba i v soláriu začít s opalováním od několika minut.Proto dbejte na pokyny obsluhy solárií, přečtěte si informace o působení solárií na organismus a pravidla pro zdravé opalování v soláriu.

Asi 20 min strávených v soláriu odpovídá jednomu dni stráveném na slunci.

Solární kosmetika

Nabízíme vám to nejlepší, co v současné době na světovém trhu v oblasti solární kosmetiky existuje. Značka Australian Gold patří mezi přední výrobky solární kosmetiky s dlouholetou tradicí a zkušenostmi. 
Opalovací přípravky Australian Gold jsou vyrobeny ze surovin na přírodní bázi a pomáhají získat co nejtmavší opálení při zachování zdravé pokožky.